تراس شیشه ای
پنج شنبه بیست و هفتم 10 1397
تراس شیشه ای، شیشه ای کردن بالکن، بستن بالکن، پوشاندن بالکن، پوشاندن بالکن با شیشه، بالکن، شیشه ی بالکن، تراس شیشه ای تاشو …. اخیراً، اصطلاحات بسیاری از این دست توسط مصرف کنندگان مورد درخواست است.

سیستم های بالکن شیشه ای عمدتاً با حرکت شیشه در ریل های آلومینیومی کار می کند و همه پنجره ها در گوشه ی مناسبی از بالکن جمع می شود.

امروزه، با در نظر داشتن اینکه زندگی شهری به طور فزاینده ای خسته کننده و استرس آور است، تراس هایی که  به مردم فضای راحتی در خانه هایشان می دهند، اهمیت بیشتری پیدا می کنند.

در گذشته بالکن ها را با PVC و یا هرگونه ملزمه ای همچون آلومینیوم می پوشاندند و آن را کاملاً به یک محیط بسته تبدیل می کردند. بالکن هایی که به این شکل پوشانده می شدند دیگر کاربری بالکن را نداشته و همجون دیگر فضاها و اتاق های خانه می شدند. با به روی کار آمدن بالکن های شیشه ای، این وضعیت از میان برچیده شد.

برچسب ها : بالکن-بالکن شیشه ای-تراس شیشه ای-تراس-شیشه بالکنی-کف شیشه ای-سقف شیشه ای-دیوار شیشه ای-فروش تراس شیشه ای-قیمت تراس شیشه ای-متریال تراس شیشه ای
ویژگی های فنی ساندویچ پنل
چهارشنبه بیست و ششم 10 1397

ویژگی های فنی در انتخاب پوشش ساندویچ پانل

همانگونه که از نام ساندویچ پانل بر می آید به دیواره یا سقف هایی گفته می شود که دو لایه نازک آن را از دو طرف محصور کرده باشد و در میان این دو لایه محافظ نازک که عموما از جنس ورق گالوانیزه ساده یا رنگی، آلومینیوم ساده یا رنگی، فویل، آلومینیوم و یا کاغذ کرافت است، یک لایه عایق از جنس مواد انعطاد پذیر مانند پشم شیشه ، پشم سنگ،پلی استایرن یا پلی اورتان وجود دارد.

ضخامت ساندویچ پانل در ابعاد متنوع عموما در ضخامت های ۲،۴،۵،۶،۸،۱۰ سانتی متر و به عرض ۱ متر و در طول های متنوع بر حسب سفارش مشتری تولید می گردد. فوم عایق داخل ساندویچ پانل دارای وزنی در حدود ۲۵ تا ۶۰ کیلوگرم برمتر مکعب می باشد.

این لایه عایق عموما در مقابل حلال ها ،روان کننده ها، روغن های معدنی، اسید ها و بازهای رقیق و دود نامناسب کارخانجات و قارچها و میکرو ب ها مقاوم بوده و به هیچ وجه پوسیده نمی شود.

ساندیچ پانل در برابر رشد گیاهان مقاوم بوده و به علت نداشتن خطر برای سلامت انسان و حیوانات از امتیاز خاصی برخوردار بوده ودر حال حاضر عموما به دلیل گسترش نیاز بهینه سازی مصرف و توجه روز افزون به اتلاف انرژی می توان گفت ساندویچ پنل، به عنوان مواد اصلی عایق بندی در واحدهای صنعتی و تجاری کاربرد دارد.

برچسب ها : ساندویچ پانل-ساندویچ پنل-ساندویچ پانل سقفی-ساندویچ پانل دیواری-ساندویچ پنل دیواری- کانکس ساندویچ پانلی-کانکس ساندویچ پنلی- ساختمان ساندویچ پانلی- ساختمان ساندویچ پنلی-فروش ساندویچ پانل-خرید ساندویچ پانل-کانکس دست دوم
کانکس قابل حمل
دوشنبه بیست و چهارم 10 1397

کانکس قابل حمل چیست ؟

نوعی کانکس چرخدار است که قابلیت جابجایی آسان داشته باشد و بتوان با استفاده از وسیله های جمل و نقل به راحتی آن را جابجا کرد . کانکس قابل حمل به دو صورت طراحی و ساخته می شود :

۱ – استفاده از شاسی مستحکم در این کانکس که به وسیله چرخ لاستیکی قابلیت جابجایی به خود می گیرد و به راحتی توسط ماشین قابل جابجا شدن را دارد.

۲- نوع دوم نیز به صورت لولایی طراحی و ساخته می شود که قابلیت جمع شدن را دارد و به راحتی می توان آن را جابجا کرد .

طراحی داخلی و نمای بیرونی کانکس قابل حمل

یکی از کارهای سختی که در تولید کانکس قابل حمل وجود دارد طراحی نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی این نوع از کانکس ها می باشد به ویژه برای طرح لولایی که واقعا سخت است برای همچین کانکسی بتوان دکوراسیون داخلی خاصی پیاده کرد . لذا در طراحی و ساخت نما برای این نوع از کانکس ها از ورق های گالوانیزه انعطافپذیر استفاده می شود که به راحتی قابلیت شکل گیری را دارند همچنین از رنگ بندی های زیبا در طراحی کانکس قابل حمل استفاده می شود .

برچسب ها : کانکس-کانکس چرخدار-کانکس قابل حمل-کانکس سنگین-کانکس سبک-کانکس قابل گسترش-کانکس امداد و کانکس سیار-کانکس بحران-کانکس سرویس بهداشتی-کانکس حمام
درب استیل
يکشنبه بیست و سوم 10 1397

درب های استیل در مقایسه با درب های چوبی و آلومینیومی ویژگی ها و مزیت های بسیار زیادی دارند.

از این رو طرفداران درب های استیل ویژه و خاص هستند. اما تفاوت درب های استیل با دیگر درب ها چیست؟

کلیه محصولات استیل ساخته شده دارای کیفیت، استحکام و در نتیجه دوام بیشتر هستند. درب های استیل دارای مقاومت در برابر عوامل جوی به ویژه در مناطق ساحلی و مرطوب، و از همه مهمتر زیبائی می باشند. که در ساخت آن ها نهایت دقت به عمل آمده است.
از مزایای دیگری که درب های استیل دارند این است که چهارچوب کامل درب به همراه لنگه و یراق آلات مربوط به آن تحویل داده می شود.

تمامی کارهای مورد نیاز از جمله، نصب کردن دستگیره ها، بستن یراق ها، نقاشی درب ها و … همگی به صورت کامل انجام شده است. پس دیگر نیازی به زحمت اضافه برای شما نیست. و کاملا در وقت و پول شما صرفه جویی می شود.

بررسی از نظر زیبایی

درب های ساخته شده از نظر زیبایی تک هستند. کلیه درب ها طبق آخرین و بروزترین مدل ها ساخته می شوند. و در صورتی که شما مدل خاصی را در نظر نداشته باشید. کارشناسان زبده به شما شاوره می دهند. و طرح های زیبایی را در اختیارتان قرار می دهند.

درب استیل از نظر استحکام بی نظیر است. چرا که از بهترین گرید استیل در ساخت آن استفاده شده است. جذاب است. و یراق های شیک و بادوامی دارد.

بررسی از نظر دوام

درست است که این درب ها از آلیاژ استیل هستند. ولی کمترین وزن ممکن را در گروه خود دارند. زنگ نمی زنند. و دچار خوردگی نمی شوند. در برابر حشرات موذی مقاوم هستند. و مثل درب های چوبی آسیب پذیر نیستند. به راحتی شسته می شوند. و در برابر ضربه مقاومت خوبی دارند.

برچسب ها : درب-درب فلزی-درب فرفورژه-درب فلزی لیزری-درب لیزری-درب رول آپ-درب حیاط-درب ساختمان-درب خانه-فروش درب-

در ساخت آلاچیق از چه متریالهایی استفاده میشود

آلاچیق پیش از هر چیز نیاز به یک سازه دارد که عموما این سازه از فلز و یا چوب است ، از آنجایی که آلاچیق در فضای باز استفاده میشود باید به یاد داشت که در صورت استفاده از فلز از رنگهای اپوکسی و یا رنگهای پوشش دریایی برای کاور کردن استفاده شود و در صورتی که از چوب استفاده میکنیم حتما چوب ترمو باشد.

بخش مهم آلاچیق ، سقف آن است که بسته به نوع طراحی از متریالهای مختلف استفاده میشود. برای مثال در صورتی که سقف شیبدار است

 نیازمند آهن کشی است تا پوشش سقف شیبدار بر روی آن اجرا شود و در صورتی که سقف شیبدار نباشد - عموما در آلاچیق هایی با طراحی مدرن - در بخش های سرپوشیده میبایست از فلاشینگ و در بخشهای نیمه باز میتوان از ترمووود استفاده کرد

بخش بعدی دیواره آلاچیق است ، گاهی هیچ دیواره ای در کار نیست و صرفا بخش هایی از سازه در دیواره قرار دارند و گاهی نیز از دیواره سبز که توسط گیاه پوشیده شده استفاده میشود ، همچنین استفاده از چوب و شیشه نیز در دیواره آلاچیق کاربرد دارد


برچسب ها : آلاچیق-آلاچیق سفالی-آلاچیق فلزی-آلاچیق چوبی-آلاچیق چوب پلاست-آلاچیق پیش ساخته-آلاچیق فورتیزا-آلاچیق دست دوم-فروش آلاچیق
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1042
تعداد نوشته ها : 41
تعداد نظرات : 0
Rss