سایبان ماشین پیچ و مهره ای ساخته شده است که بدنه خودرو شما در برابر اشعه خورشید آسیب نبیند. سایبان خودرو  بزرگمهر در انواع طرح های مختلف بسته به نیاز مشتری ساخته میشود یکی از طرح های پرطرفدار سایبان پیچ و مهره ای تاراز میباشد. جنس  پوشش سایبان خودرو upvc و مقاوم در برابر شرایط جوی است و میتوانید با خیال راحت این محصول را برای خودرو خود سفارش دهید برای راهنمایی و خرید سایبان پارکینگ پیچ و مهره ای میتوانید با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید

از کاربردهایی که سایبان پیچ و مهره ای ماشین  دارند، می توان به حفاظت کردن از خودروهای افراد در برابر آفتاب، سرما و یخ زدگی، باد و باران و سقوط ابزار و اشیای مختلف بر روی آن اشاره نمود. به دلیل آنکه در طول روز یک خودرو به میزان زیادی در برابر این خطرات قرار می گیرد، بهتر است که افراد دارای ماشین شخصی و خودرو، حتما از سایبان خودروها  که در انگلیسی به آن ((car canopy)) میگویند استفاده نمایند تا بتوانند از ماشین خود به خوبی مراقبت و محافظت کنند و از آسیب هایی که ممکن است به آن وارد شود، جلوگیری نمایند. از دیگر کاربردهایی که سایبان ها دارند این است که علاوه بر حفاظت کردن از فضایی که تحت پوشش خودشان است، می توانند یک نمای بسیار خوب و زیبا را برای آن مکان ایجاد کنند.
برچسب ها :
نکات کلیدی در مورد طراحی سایبان خودرو

نوع طراحی سایبان پارکینگ خودرو رابطه مستقیم با کاربری آن دارد، اینکه آیا این سایبان برای پارکینگ چند خودرو و در متراژ بالا در ارگانها و سازمانها باشد و با اینکه سایبان برای پارک یک با حداکثر سه خودرو برای مصارف خانگی به عنوان سایبان خودرو در حیاط باشد.

سایبان پارکینگ خودرو تاراز
اداری باید در موقعیتی مناسب نسبت به درب ورودی قرار گیرد تا مراجعین به راحتی ان را رویت کنند. و در مواقعی برای بهره برداری بیشتر و بهتر از سایبان پارکینگ دو طرفه استفاده می شود.

شرکت بزرگمهر مفتخر به ابداع سایبان خودور با قابلیت جابه جایی تحت عنوان سایبان پیچ و مهره ای خودرو می باشد.می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت bozorgmehr.co مراجعه فرمایید.
برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1026
تعداد نوشته ها : 41
تعداد نظرات : 0
Rss