مهمترین سوال های متداول جهت اجرا سایبان های پارکینگی خودرو UPVC
1 - قیمت و هزینه خرید سایه بان پارکینگ برای خودرو با پوشش یو پی وی سی چقدر است ؟
درهر پروژه با توجه به ابعاد ( طول و عرض سایبان ) ، نوع طرح و مدل سایبان ، مکان اجرای پروژه ، نوع سازه انتخابی متفاوت است

2 - ابعاد و مساحت استاندارد سایبان ماشین با پوشش ورق سقف UPVCKW3 ( پوشش یو پی وی سی ) چقدر است ؟
حداقل ابعاد استاندارد در ضوابط و الزامات شهرداری در طراحی سطح جایگاه پارک خودرو 2/5 × 5 متر طول و 12/5 متر مربع به ازا هر خودرو می باشد . ولی حداقل ابعاد استاندارد در طراحی سقف پارکینگ اتومبیل گروهی ( دو خودرو به بالا ) به ازا هر خودرو 2/5 × 6 متر طول و 15 مترمربع بمنظور سایه اندازی مناسب گرفته می شود و حداقل ابعاد استاندارد سایبان برای یک یا دو اتومبیل در منازل شخصی یا اپارتمان ها و ... جهت سایه اندازی بهتر ، به ازا هر خودرو 3 × 6 یا 4 × 6 متر طول ، 18 و 24 متر مربع در نظر گرفته می شود .

3 - آیا سایه بان پارکینگی اتومبیل UPVC یو پی وی سی اجرا شده را میتوان به مکانی دیگر منتقل کرد ؟ ( قابل حمل و قابلیت جابجایی سازه و پوشش سقف Upvc )
بدلیل استفاده از اتصالات موقت در سازه و ورق پوشش و پیچ و مهره ای بودن سایبان ماشین ، امکان حمل و نصب مجدد سایه بان می باشد . پوشش و اسکلت فلزی پارکینگ از محل قبلی دمونتاژ ، منتقل و در محل جدید مجدد مونتاژ و نصب می شوند و فونداسیون تنها مصالح باقی مانده از سایبان در محل پیشین است . برای مکان جدید بایستی فونداسیون جدید اجرا و سپس اسکلت و پوشش نصب شوند .
برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1111
تعداد نوشته ها : 43
تعداد نظرات : 0
Rss